O nas

 

Julita

Cenię fakt, że w życiu mogę zajmować się tym, co bardzo lubię. Kocham odkrywać nowe miejsca. Dużo obserwuję. Potrafię się mocno wzruszyć. Każde nowe wyzwanie traktuję jak niepowtarzalną okazję. Ludzie inspirują mnie nieustannie. Jestem wdzięczna za to, że mogę poznawać Was i Wasze historie. 

 

Kasia

Fotografia jest moją pasją i pracą. Inspirację oraz naukę odnajduję wszędzie, a każde przedsięwzięcie fotograficzne czy artystyczne traktuję jako nową, wspaniałą przygodę! Do każdego projektu podchodzę z zapałem i entuzjazmem. 

Zapraszam do współpracy! Pozdrawiam i przesyłam dużo pozytywnej energii! 

 

Krystian

Mając aparat w ręku, cieszę się jak w czasach dzieciństwa, gdy upodobałem sobie to zajęcie. Lubię ludzi, obserwować ich, dzielić się z nimi swoimi spostrzeżeniami, wdawać się w dyskusje, wspólnie się śmiać. W fotografii ważne dla mnie są: odpowiedni dobór środków do tematu, pokazanie emocji i atmosfery danej chwili oraz zawarcie historii w obrazach. Samemu najbardziej cenię obrazy, które przenoszą w inny stan emocjonalny i poruszają intelekt. Lubię słuchać jazzu, grać na bębnach, czytać, aktywnie wypoczywać i korzystać z życia.